Návody

Ako nainštalovať Facebook?

Pripojte sa k svojim priateľom na Facebooku - naučte sa, ako ho nainštalovať

Návod ako nainštalovať FacebookChceli by ste si nainštalovať Facebook ale neviete ako na to? Facebook je jednou z najpopulárnejších sociálnych sietí na svete. Disponuje stovkami miliónov užívateľov a ich číslo sa zväčšuje zo dňa na deň. Preto sa niet čomu čudovať, keď ľudia sťahujú Facebook aplikáciu priamo do svojich mobilných zariadení či počítačov, nakoľko chcú mať možnosť komunikovať so svojimi priateľmi či známymi hneď poruke. Prečítajte si, ako si nainštalovať Facebook aplikáciu priamo do vášho zariadenia.

Ako nainštalovať Facebook aplikáciu na Android zariadenie

Nainštalovanie facebook aplikácieV prvom rade si otvorte na smartfóne Google Play Store. Môže byť dostupný priamo na vašej domovskej obrazovke alebo v zozname aplikácii.

Po otvorení zadajte do vyhľadávača „Facebook“ a stlačte „OK“ na vašej mobilnej klávesnici. Vďaka tomu sa vám zobrazí zoznam aplikácii, ktoré disponujú týmto menom. Facebook aplikácia býva zvyčajne medzi prvými, ak nie prvá. Kliknite na ňu.

Po kliknutí sa vám otvorí okno s možnosťou inštalácie, kliknite na položku „Inštalovať“. Aplikácia sa potom začne automaticky sťahovať a následne inštalovať na vaše zariadenie.

Po dokončení inštalácie kliknite na tlačidlo „Otvoriť“ pokiaľ ste stále v aplikácii Google Play Store, alebo si ju proste otvorte na domovskej obrazovke kliknutím na jej ikonu.

Po spustení sa jednoducho prihláste do aplikácie pomocou vašich prihlasovacích údajov na Facebooku. Aplikácia sa môže ešte updatovať na poslednú verziu počas vášho prihlasovania. Potom už môžete Facebook aplikáciu jednoducho používať.

Ako nainštalovať Facebook na iOS zariadenie

  1. Inštalovanie facebookuOtvorte si na vašom iPhone aplikáciu App Store. Následne zadajte do vyhľadávania (malá ikonka lupy) „Facebook“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať“.
  2. Po vyhľadaní by sa vám mal zobraziť zoznam aplikácii, originál Facebook aplikácia by mala byť prvá. Kliknite na ňu a následne kliknite na tlačidlo „Získať“. Pokiaľ ste si aplikáciu sťahovali už predtým ale zmazali ste ju, namiesto tlačidla „Získať“ uvidíte tlačidlo „Stiahnuť“. Pokiaľ vidíte tlačidlo „Otvoriť“, znamená to, že aplikácia Facebook bola už inštalovaná predtým.
  3. Zadajte vaše Apple ID heslo alebo Touch ID. Pokiaľ má váš iPhone povolený Touch ID pre App Store, budete požiadaný o skenovanie vášho prsta na čítačke prstu, v opačnom prípade musíte zadať vaše Apple ID heslo. Po zadaní hesla sa aplikácia začne sťahovať sama.
  4. Po stiahnutí a nainštalovaní aplikácie stlačte tlačidlo „Otvoriť“ (pokiaľ máte stále otvorený App Store), popr. si aplikáciu vyhľadajte na vašej domovskej obrazovke a odtiaľ ju spustite.

Prečítajte si aj články:

Postup inštalácea Facebook aplikácie na Windows 10

  1. Ako nainštalujem facebookStiahnutie a nainštalovanie aplikácie Facebook (podobne ako inštalácia aplikácie Messenger) na Windows 10 je pomerne jednoduchý proces. Prihláste sa na váš počítač a uistite sa, že máte internetové pripojenie.
  2. Kliknite na tlačidlo „Štart“ v ľavom dolnom rohu obrazovky a z pravej sekcie menu kliknite na ikonu „Microsoft Store“.
  3. Do vyhľadávacieho okienka zadajte „Facebook“ (je v pravom hornom rohu aplikácie) a stlačte enter alebo kliknite na tlačidlo vyhľadať.
  4. Z vyhľadaných výsledkov kliknite na ikonku Facebooku a následne kliknite na tlačidlo „Inštalovať“. Počkajte, kým sa vaša aplikácia nainštaluje a potom ju môžete spustiť.
  5. Po spustení Facebook aplikácie vás Facebook požiada a vyplnenie prihlasovacích údajov (email a heslo). Údaje vyplňte a môžete sa pustiť do používania aplikácie.

Podobné články

1 komentár

  1. Great tutorial! I was able to successfully install Facebook on my computer using the steps provided. It’s great to have a convenient way to access Facebook without needing to log in through a web browser. Thanks for sharing this helpful guide!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button